![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437852029_742052968054991_4478580598861950283_n-1024x715.jpg)
Участь юних спортсменів у даних змаганнях здійснювалася за підтримки міського голови Андрія Щебеля , відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Участь юних спортсменів у даних змаганнях здійснювалася за підтримки міського голови Андрія Щебеля , відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради