![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346497170_771902221134652_5409961646262188322_n.jpg)
Серед нагороджених Раделіцька Марія, учениця 9-А класу з правознавства (вчитель Ониськів І.Т.) та Білик Святослав, ученик 8-А класу з хімії (вчитель Лащів О.І.).Вітаємо наших переможців!
Так тримати!
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Серед нагороджених Раделіцька Марія, учениця 9-А класу з правознавства (вчитель Ониськів І.Т.) та Білик Святослав, ученик 8-А класу з хімії (вчитель Лащів О.І.).Вітаємо наших переможців!
Так тримати!