![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317625158_526368549531547_6969450616145945215_n-461x1024.jpg)
Сподіваємося, що іграшки подарують нашим захисникам у гарячих точках справжній домашній затишок та святковий настрій. А слова подяки та малюнки дітей підтримають бойовий дух.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Сподіваємося, що іграшки подарують нашим захисникам у гарячих точках справжній домашній затишок та святковий настрій. А слова подяки та малюнки дітей підтримають бойовий дух.