![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317085699_801905417644250_5863533994525902033_n.jpg)
Пам’ять- нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-33рр. Класний керівник Яцишин.Г.М. разом з учнями 4 класу проходили веб-квест “Українська хата в часи голодомору”, пригадали правила бережного ставлення до хліба, вивчили пісню “Хліб святий”. Говорити з дітьми про такі події складно, але необхідно.