![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314410265_138634212262084_4272237796318326796_n-768x1024.jpg)
9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.
З нагоди цього свята вихователь Ольга Степанівна Грабовенська провела відповідне заняття з дітьми старшої групи “Віночок”, щоб поглибити їхню любов до рідної мови.