![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315112282_631325682026770_1957437986744706548_n-1024x1024.jpg)
Українська мова – одна із головних цінностей нашої країни , гордість і наш скарб !
За традицією , 9 листопада у День української писемності щорічно проводиться Всеукраїнський радіодиктант єдності .
До національного флешмобу долучилися й учні Устянського ЗЗСО . Діти , прослухавши коментарі з різних регіонів країни та зарубіжжя про написання диктанту , зрозуміли , що українська мова справді є тією ниткою єднання , що зближує українців усього світу у цей нелегкий для нас час !