![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/e3c8ca49e6e5703d6bb9012a9a09b595.jpg)
Нещодавно педагогічний колектив Великогорожаннівської ЗОШ І-ІІІ ст. у м. Миколаєві взяв участь у плетінні сіток для наших захисників. Віримо у наші Збройні Сили України!
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Нещодавно педагогічний колектив Великогорожаннівської ЗОШ І-ІІІ ст. у м. Миколаєві взяв участь у плетінні сіток для наших захисників. Віримо у наші Збройні Сили України!