Ось і завершився «Олімпійський тиждень» у стінах Більченського ЗЗСО І-ІІІ ст., який проходив з 24 по 28 жовтня. Під керівництвом Суховерського Б. І. – вчителя фізичної культури було проведено: 1. « Олімпійський урок-лінійка» Древні олімпійські ігри (11 клас). 2. Учні Читати далі …








