![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443698007_846515774172680_7003236976097478465_n-1024x768.jpg)
Цей захід є частиною важливої програми, яка забезпечує навчання дітей та працівників закладу основам безпеки життєдіяльності та правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях.
Під час показового дня було організовано різноманітні заходи, включаючи практичні тренування та інструктажі. Які безперечно, не тільки навчають безпечній поведінці, але й сприяють згуртуванню колективу закладу, забезпечуючи злагодженість дій усіх його учасників у випадку реальної надзвичайної ситуації.
Це важливий аспект цивільного захисту, який допомагає підвищити готовність дошкільного закладу до ефективного реагування на можливі загрози.