![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437516073_453507247194368_5826631442705633220_n-768x1024.jpg)
З нагоди Всесвітнього Дня психолога, психологині Миколаївської громади зібрались у міській раді, щоби нагадати, що психічне здоров’я важливе. Відвідавши керівництво та працівників Миколаївської міської ради в рамках 5-ти хвилин, фахівці нагадали, як ментально дбати про себе та бути стресостійкими на роботі.
Опісля, через платформу Zoom, з професійним святом привітала психологинь Олена Стадник, завідувачка кабінету “Навчально-методичний центр психологічної служби”.