![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431223232_424067840138309_6289320708878591667_n-1024x683.jpg)
05 березня у спортзалі Миколаївського ЗЗСО №1 у фіналі змагань з баскетболу зійшлось три шкільні команди: Миколаївського ЗЗСО №2, Миколаївського ЗЗСО №1 та Раделицького ЗЗСО. За результатами баскетбольних матчів та кінцевих підрахунків закинутих м’ячів, команда школярів Раделицького ЗЗСО представить Миколаївську громаду у змаганнях з баскетболу на районному етапі учнівських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Нагадуємо, що в рамках наймасштабніших учнівських змагань країни, впродовж лютого-березня 69 команд школярів Миколаївської громади змагаються у п’яти видах спорту: волейболі, баскетболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу. Змагання проходять у чотири етапи: на рівні територіальних громад, району, області і наостанок на всеукраїнському рівні.