![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/422727140_7255197061230082_3097497068704317387_n-1024x768.jpg)
Актуальна професійна тематика, яка розглядалася, виокремила такі аспекти: алгоритм реагування на складні випадки насильства, правильний підхід до осіб, що зазнали насильства, безпечне перенаправлення. Активна комунікація, діяльнісний підхід, сприятлива для роботи атмосфера-усе сприяло широкому висвітленню проблематики. Наші колеги-психологи цікаво презентували ідеї, широко розкривали питання, показали неабиякі вміння та професіоналізм. Щиро дякуємо організаторам заходу! Набуті нові знання та навички психологічна служба використовуватиме у роботі.