![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/416021572_1539779063422212_6172140079421449698_n-1024x768.jpg)
З Миколаївської ТГ учасниками конкурсу були Овсянник Н.С. (Миколаївський ліцей) ,Гіщинська Б.О. (Колодрубівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)та Ковтало Н.В.( Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
Своїм досвідом участі у конкурсі вчителі поділилися на методичному аукціоні вчителів природничої освітньої галузі, який відбувся 03.01.на базі Миколаївського ліцею. Зокрема Богданна Олексіївна представила підготовчий етап – заповнення інформаційної картки учасника, розповіла про особливості проведення І етапу під час «тестування» та «дослідження».
Овсянник Наталія Степанівна ( лауреат конкурсу) показала вчителям форми і методи роботи які використала на уроці , що давала у межах конкурсу для учнів львівської приватної школи вільних та незалежних.
Засідання було пізнавальним, конструктивним, комунікативним.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!