![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/412927460_7044098169006640_3425366685334876557_n-1024x685.jpg)
Пошук натхнення і стимулу у роботі”. Розпочала роботу заходу головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Марія ОНИСЬКІВ, яка підкреслила актуальність тематики семінару та наголосила, що вмотивований педагогічний працівник є запорукою успішності здобувачів освітніх послуг.
Цікаве заняття з елементами тренінгу підготувала та провела психологиня БФ “Право на захист”, членкиня Української Спілки Психотерапевтів, організаційний консультант проєктів розвитку персоналу Стефанія КОБІЛЬНИК. Учасники семінару активно працювали в групах, визначали стратегію та основні чинники сучасного управлінця, шукали складники психологічного поняття ” мотивація”.
Було цікаво, змістовно, пізнавально та дієво! Наступна зустріч буде очікуваною, бажаною та вмотивованою!