![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398962142_651291047131184_8187725349898735812_n-768x1024.jpg)
В порядку денному зборів було обрання президента та команди ЛОУП,з метою напрацювання спільних проєктів з самоврядуваннями Львівської області.
З привітальним словом до учасників конференції звернувся директор Департаменту освіти ЛОДА та наголосив про важливу роль активного учнівського руху, котрий відіграє неабияке значення у розвитку учнівських самоврядувань у громаді загалом і є пріоритетом встановлення зрілої особистості зокрема.