![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395454998_1502615303805255_2483371071658454442_n-1024x768.jpg)
Вчителі обговорили методичні рекомендації щодо викладання математики у 23- 24 н.р. Гусак Галина Даниллівна, вчителька Рудниківського ЗЗСО, поділилася досвідом щодо впровадження формувального оцінювання та викладання математики у 5- 6 класах. Говорили вчителі і про освітні втрати та реалізацію діяльнісного підходу. Щиро дякую всім учасникам зустрічі за роботу, а директору школи Дзюраху Ігору Йосиповичу за сприяння проведення за заходу.