![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/364597460_602630211997268_8265207262878778601_n-768x1024.jpg)
Завершились футбольні баталії чемпіонату ГО ВФСТ “Колос” з футболу серед старших юнаків, які упродовж минулого тижня проходили у м. Берегово Закарпатської області.
У змаганнях прийняло участь 8 команд, а чемпіонами стали Вінничани здобувши у 7 іграх 19 очок.
Срібні призери – “РУЖИН” з ЖИТОМИРЩИНИ – 17 залікових балів.
Бронзові призери Миколаївська ДЮСШ – 16 очок.
Усі переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями, дипломами та пам’ятними призами Громадської організації ВФСТ “Колос”, яке очолює Олександр Мендусь.
Участь юних спортсменів у даних змаганнях здійснювалася за підтримки Андрія Щебеля – міського голови м. Миколаєва Львівської обл., Відділу освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради, Миколаївської міської територіальної громади