![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347246582_276728358205592_2883274018243721969_n-1024x683.jpg)
12 дитячих футбольних команд з Львівщини зібрались на стадіоні села Рудники Миколаївської громади 18 червня, щоб позмагатись за кубок. Серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Стрия, Ходорова, Новояворівська, Дрогобича, ФК «Рудники» та команд територіальних громад сусідів 2011 р.н. та молодші, у фінал вийшли команди з Миколаєва, «Янтар» Новояворівськ-1 та Ходорова.
За результатами матчів:
1-місце – «Янтар» Новояворівськ-1
2-місце – Миколаївська ДЮСШ
3-місце – Ходорівська ДЮСШ
Традиційно футбольний турнір пам’яті тренера-викладача Василя Більського організовують друзі та колеги пана Василя, староста Рудниківського округу разом з президентом ФК «Рудники», Миколаївська асоціація футболу, відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради.