![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345591792_1188004681912034_3252272353262833369_n-1024x856.jpg)
Мета i завдання конкурсу: пропагування творчого доробку генія української нації Т.Шевченка; усвідомлення значущості i актуальності творів Кобзаря; формування національної свідомості в шкільної та студентської молоді; виявлення та підтримка творчої молоді.
Організатор конкурсу – Львівське обласне об’єднання BУT «Просвіта» ім. Т. Шевченка.
Діти старалися проілюструвати улюблені твори Т. Шевченка, відобразити події з його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну.