![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342530279_551909020443130_3022800149120464959_n.jpg)
22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі.
Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Учні нашого ліцею долучаються до заходів та створюють творчо- інформаційні роботи ,спрямовані на виховання обізнаності в сфері екологіі, географії та проблематики збереження ресурсів планети.