![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338386979_130232690013317_7561005345370138927_n.jpg)
Відбулася онлайн зустріч з представниками Управління молоді та спорту ЛОДА та обласного молодіжного центру на тему “Розвиток молодіжних центрів” у котрій взяла участь головна спеціалістка з питань розвитку молодіжної політики Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради Лешковят Наталія.
Вже незабаром молодь Миколаєва і громади зможе реалізовувати свої проєкти на базі КУ “Миколаївський молодіжний центр”, котрий стане платформою для подальшого втілення Стратегії розвитку молодіжної політики спільно з інститутами громадянського суспільства, молодіжними ініціативами.