![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337262884_1385918871950357_7471252122892846604_n-1024x768.jpg)
За сприяння Стрийської РВА відбувся другий етап ХХХ спортивних ігор школярів Стрийського району з настільного тенісу 2008-2010 р.н. по коловій системі.
1-ше місце посіла команда Стрийської ТГ, 2-ге – команда Миколаївська ТГ, 3-те – команда Грабовецько-Дулібівської сільської ради, 4-те – команда Моршинської ТГ.
Команду Миколаївської ТГ представляли: Гелета Олександр (кандидат у майстри спорту), Корецький Сергій, Мазепа Павло, Геряк Марта, Боднарашек Аліна, тренер Чайковський Богдан.