![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335652022_756186595833125_6670964176032188147_n-1024x459.jpg)
14.03.2023 у Стрийській районній державній адміністрації нагородили грамотами вчителів Миколаївської міської територіальної громади за успішне проходження сертифікації у 2022 році та за високий професіоналізм, сумлінну працю, педагогічну майстерність, реалізацію державної політики у сфері освіти.
Тож, грамотами Стрийської районної державної адміністрації нагородили :
Іванечко Катерину Мирославівну вчителя, початкових класів Колодрубівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області;
Мірошнікову Наталію Зіновіївну, вчителя початкових класів Миколаївського закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області;
Попик Катерину Василівну, вчителя початкових класів Миколаївського закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області;