![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336260417_1199138394298660_7462547123381165759_n-1024x768.jpg)
В укритті, захищені та вмотивовані всі присутні комунікували, пізнавали нюанси ювінальної юриспруденції та аналізували чинне законодавство у сфері захисту прав неповнолітніх. Директорка школи Г.Кордюк, підсумовуючи результати зустрічі, наголосила, що здобуття, узагальнення, систематизація і використання знань в правовому полі -головний принцип побудови демократичного, європейського, громадянського суспільства.