![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335054227_2006457793047466_1703184702677683080_n-1024x683.jpg)
На базі Миколаївської ДЮСШ тепер ще одна спортивна секція – вільна боротьба. У щойно відремонтованому залі Миколаївського професійного ліцею дітей тренуватимуть майстри спорту України.
Мешканці громади мають унікальну змогу зголосити дітей на безкоштовні тренування з вільної боротьби.
Запис за телефоном:
+380937731575 – Олександр Ткач
майстер спорту України, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
+380637899747 – Юрій Сушко майстер спорту України, тренер з боротьби.
Ініціатори та організатори відкриття секції з вільної боротьби Миколаївська міська рада спільно з керівниками відділу освіти, молоді та спорту міської ради, громадської організації “Патріот-М”, Миколаївського професійного ліцею.