![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333855698_1332130574303437_8604254153013897778_n-1024x768.jpg)
Представники учнівського самоврядування школи, під керівництвом педагога-організатора Я.І.Полинько, відтворили події сьогодення, продемонструвавши інсценізацію «Один день з життя захисника». Під час заходу учні пригадали початок війни, вшанували хвилиною мовчання – воїнів, які віддали своє життя заради нашого майбутнього, і всіх мирних людей, які безневинно загинули.
Самоврядуванці ще раз підтвердили те, що ми незламні, любимо свою країну і віримо у ПЕРЕМОГУ!