![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332493232_1363658527781036_6633164152087645280_n-1024x461.jpg)
Команда Миколаївської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача з футболу Андрія Леськіва здобули друге місце. Кращим гравцем нашої команди визнано Максима Москвітіна.
Участь юних спортсменів у даних змаганнях здійснювалася за підтримки Андрій Щебель – міський голова м. Миколаєва Львівської обл.Миколаївська міська територіальна громада та Відділ освіти, молоді та спорту Миколаївської міської ради /