![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/328301177_895901738499505_3638460463269696553_n-1024x768.jpg)
«Тим, кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити зі своєї пам‘яті та історії, героям, що впали в страшному бою під Крутами, – присвячується…» Такими словами учні 11 класу Більченського ЗЗСО І-ІІІ під керівництвом Іванус О.М. розпочали лінійку до Дня пам‘яті героїв Крут «Квіти у полі, там де Крути…» Згадали про подвиг студентів і гімназистів в той кривавий день – 29 січня 1918р.
Нема любові понад ту,
Що окропила кров‘ю Крути,
Повік Вкраїні не забути.