![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/324019011_544216187622426_4288677903271198836_n-1024x768.jpg)
03.01.2023 заступник директора Равліковська Г. І. провела для педагогічних працівників Колодрубівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів тренінг “Критичне та аналітичне мислення: виклики ЗНО”. Критичне мислення дає можливість аналізувати, порівнювати, синтезувати, оцінювати інформацію з будь-яких джерел, робити свідомий вибір, приймати рішення та обґрунтовувати його. Ці навички є першочерговими для сучасного учня, щоб зробити своє життя осмисленим та успішним.