![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320757141_459940649639178_907830090919622872_n-1024x768.jpg)
Навчаємось та професійно комунікуємо.
22 грудня 2022 року психолог КУ “ЦПРПП”, фахівці ГО “Дестигма” спільно з колегами-психологами ЗЗСО та ЗДО провели семінар-практикум “Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу”. Цікаве професійне спілкування, змістовний дидактичний матеріал та позитивна атмосфера, інноваційні форми роботи посприяли досягненню основної мети заходу – саморозвитку та самовдосконалення заради створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості у процесі освіти.