![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321100177_680137483575341_8877921055145402517_n.jpg)
Мета проєкту – показати дітям, як правильно висаджувати цибулинні квіти, проявляти турботу про свій навчальний заклад.
Тюльпани, нарциси, крокуси, гіацинти – морозостійкі цибулинні квіти, привезені з Нідерландів, були висаджені учнями 1- А та 5- Б класів, незважаючи на погодні умови. Ще трішки цибулин учні 4 – А класу посадять наступного разу, бо нам завадила тривога.
Дякуємо за можливість зробити ще один куточок нашої України квітучим.