![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320506074_3503043526596125_8165387873957428855_n-1024x768.jpg)
Участь у заході взяли також представники влади, громадські активісти.
Під час семінару педагоги Рудниківської школи ділилися досвідом стосовно реалізації концептуальних засад Нової Української школи та формування пізнавальних інтересів у навчанні через співпрацю учителя та учнів.
Відтак освітяни ознайомились з системою роботи Рудниківської школи, відвідали відкриті уроки, взяли участь у методичному калейдоскопі від Центру професійного розвитку педагогічних працівників, а також долучились до благодійного ярмарку на підтримку наших військових, який проходив у школі в той же день.