![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318333072_589831049813721_1221899924362556675_n-768x1024.jpg)
Діти створили власний дизайн клумби, спільними зусиллями висадили цибулини. З нетерпінням чекатимемо весни, щоби наша «Клумба Перемоги», яка стане символом нового життя у вільній Україні, порадувала розмаїттям весняних квітів.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Діти створили власний дизайн клумби, спільними зусиллями висадили цибулини. З нетерпінням чекатимемо весни, щоби наша «Клумба Перемоги», яка стане символом нового життя у вільній Україні, порадувала розмаїттям весняних квітів.