![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318679442_201658685753802_6808556809533469384_n.jpg)
Під час війни всі ми намагаємося допомогти та підтримати наших воїнів. Цього тижня учні вирішили побути трошки волонтерами. Кожен клас долучився по-своєму: створювали вітальні листівки, співали пісні та розказували вірші-привітання, виготовляли ангели-обереги, збирали матеріали для окопних свічок, плели маскувальну сітку та патріотичні браслети. Дякуємо всім школярам за активну участь в акції до Дня волонтера.