![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318640695_652252129934125_2430399360910044553_n.jpg)
В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” практичним психологом Українець-Іщак О.Д в Устянській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено конкурс плакатів за темами проведених заходів у класах. Призове місце конкурсу взяли учні 7класу.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” практичним психологом Українець-Іщак О.Д в Устянській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено конкурс плакатів за темами проведених заходів у класах. Призове місце конкурсу взяли учні 7класу.