![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318634003_150489961069108_5082480724047283041_n-1024x743.jpg)
Одягнеш хустину і ти – справжня жінка,
Бо ти з України і ти – українка.
А наша хустина – жіноча прикраса
Із роду до роду, не втрачена часом.
Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки, яка здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові. Це свято святкують з метою відродження національних традицій та донесення історичних фактів про цей предмет гардеробу. Хустки українські – найкращі у світі, тож як же ми можемо їх не любити. Незаперечним фактом стало те, що українська хустка повертається в моду. От і в нашому дитсадку вже традицією став флешмоб «Зроби фото з хусткою».