![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318109557_584807353649424_5414748693132649122_n-1024x768.jpg)
Діти переглянули відеопрезентацію «Історія Збройних сил України», було проведено цикл патріотичних уроків « Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою». Діти підготували виставку малюнків «Збройні сили України – наша гордість».
Висловлюємо щиру повагу й подяку українським воїнам, які у надважких, нелюдських умовах боронять мирне життя українців. Доземний уклін усім, хто ціною власного життя відвойовує незалежність України