![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317845205_808427346992057_4503633792730588410_n.jpg)
Щороку 5 грудня, в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера.
Повномасштабна війна змусила багатьох людей опинитись у скрутній ситуації. Сьогодні сотні тисяч громадян приєдналися до волонтерського руху: допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, організовують благодійні ярмарки тощо.
У філії Більченського ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Криниця четвертокласники (класний керівник Яцишин Г.М) долучились до волонтерського руху і своїми добрими справами наближають нашу перемогу.
Волонтерство – це прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у допомозі.
Сьогодні волонтером може стати кожен та кожна, хто прагне зробити внесок у перемогу нашої України.