![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317472380_195589259711085_1285737999056640584_n-1024x768.jpg)
У рамках проведення акції «16 днів проти насильства» в Гірському ЗЗСО з учнями середньої ланки проведено заняття з елементами тренінгу «Ми проти насилля» та анкетування «Булінг та його прояви в підлітковому віці».
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
У рамках проведення акції «16 днів проти насильства» в Гірському ЗЗСО з учнями середньої ланки проведено заняття з елементами тренінгу «Ми проти насилля» та анкетування «Булінг та його прояви в підлітковому віці».