![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316820351_193065699953203_7707617963279014509_n-1024x767.jpg)
Вчителька історії Казьмір Г.Г. разом з учнями 9-В класу Миколаївського ліцею вшанували пам’ять дітей-жертв Голодомору, присвятивши цій темі урок-пам’яті “Ми – молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті…”. Смерть мільйонів дітей є найстрашнішим аспектом голоду 1932-1933рр. Вони були найбільш уразливою частиною українського суспільства, оскільки не брали участь в колгоспному виробництві.
Учні 10 класу під керівництвом вчителя історії Олексина Р.Б. готували їжу, яка рятувала життя українців у 30-х роках. Зокрема, варили суп із кори та шишок, готували “затерухи”(запечене тісто з борошна, кори берези та води). Зварили узвар, чай- тільки замість сушених фруктів додавали сухі гілки вишні і малини.
Пам’ятай про минуле, аби у нас було майбутнє.