![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316162580_191403313452775_8544379248955093705_n-1-1024x576.jpg)
У “Класі безпеки” навчатимуть дітей різного віку правил поводження в небезпечних ситуаціях, ознайомлять учнів з елементами пожежогасіння, евакуації, з безпековими засобами, правилами дорожнього руху.
Практичні заняття в класі дозволять опанувати такі вміння та навички, які допоможуть зберегти життя, упевнено та рішуче діяти в екстремальних ситуаціях, а також спонукатимуть відповідально ставитись до власної безпеки.