![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316277204_192129913380115_2526704399216014723_n-1024x575.jpg)
Cьогодні в ліцеї був проведений урок до Дня Гідності та Свободи. Метою виховного заходу було розповісти, яку роль відіграє гідність у житті людини, проаналізувати, як поважаючи інших людей, можна здобути повагу до себе.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Cьогодні в ліцеї був проведений урок до Дня Гідності та Свободи. Метою виховного заходу було розповісти, яку роль відіграє гідність у житті людини, проаналізувати, як поважаючи інших людей, можна здобути повагу до себе.