![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315085544_3241775659469184_5154688224681293194_n-1024x908.jpg)
16 листопада – День толерантності. З учнями 3-Б класу провели тренінгове заняття” Всі ми різні – всі ми рівні!”.Під час рефлексії учасники побажали одне одному перемоги та миру в Україні! У цьому ми рівні!
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
16 листопада – День толерантності. З учнями 3-Б класу провели тренінгове заняття” Всі ми різні – всі ми рівні!”.Під час рефлексії учасники побажали одне одному перемоги та миру в Україні! У цьому ми рівні!