![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315316307_792703648564427_2381222975656792255_n.jpg)
Людина починається з добра. Сказав мудрець:. Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай! Напередодні Дня доброти учні третього класу на уроці доброти (проєктна діяльність) з християнської етики під керівництвом учителя Карпин С. О. малювали квіти доброти, на пелюстках яких писали слова добрих вчинків , а також написали слова вдячності захисникам ,побажали їм здоров’я, Божого благословення, перемоги, живими повернутися з війни ,прикріпили Ангеликів-хоронителів. Свої роботи учні передали воїну Василю із сусіднього села Рудники для побратимів.
Учні п’ятого класу теж на уроці доброти створили подарунки для своїх однокласників. Доброта починається з кожного з нас! Тож від щирого серця даруймо один одному доброту!