![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315593952_170983952232796_8728851083358476074_n-1024x768.jpg)
У рамках проєкту “Почуй Лікаря”, учні 7-11 класів Більченського ЗЗСО І-ІІІ ст. зустрілись з студенткою 5 курсу Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького Тетяною Полюгою, яка провела пізнавальну та корисну лекцію для школярів на тему “Гінекологія”. Розвінчування міфів і сприяння збереженню здоров’я великої кількості дітей є головним завданням проєкту. Гостя представила змістовну презентацію, пояснила важливі аспекти з теми, відповіла на анонімні питання, які ставили учні щодо їхнього здоров’я. Дякуємо за надзвичайно цікаву та змістовну лекцію та вільний мікрофон, під час якого усі охочі мали змогу поставити будь-які запитання стосовно теми заходу! Сьогодні на часі нові знання в галузі медицини впроваджувати та втілювати в життя і дбати про своє здоров’я!