![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315099571_169932959004562_1080031269295131292_n-1024x768.jpg)
Мова нації – її найбільший скарб, який потрібно берегти й леліяти. «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову,» – писала Ліна Костенко. Сьогодні, у час російської агресії, особливо гостро стоїть питання рідної мови. На жаль, залишається багато перешкод на шляху її повноцінного самозбереження. Від культури нашого мовлення залежить майбутнє української мови.
У День української писемності і мови учнями 9 класу та їх учителькою Возняк Л. С. був проведений урок-дослідження «Культура нашого мовлення». Викорінити беззмістовну лексику, росіянізми, лайливі слова зі свого вжитку закликала дев‘ятикласників Людмила Степанівна. Бо від кожного з нас залежить майбутнє нації.