![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314414675_507981231370279_6449362053929402828_n-1024x771.jpg)
Класні керівники 5 – А і 5 – Б класів Цар Ю.М. і Цюпер М.В. разом із старшим інспектором СЮП Стрийського РУП майором поліції Оленою Рожко та капітаном поліції Паук Оксаною провели 08.11.2022 виховну годину “Обережно: міни!”.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Класні керівники 5 – А і 5 – Б класів Цар Ю.М. і Цюпер М.В. разом із старшим інспектором СЮП Стрийського РУП майором поліції Оленою Рожко та капітаном поліції Паук Оксаною провели 08.11.2022 виховну годину “Обережно: міни!”.