![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314508663_169702935694231_4777689178388290505_n.jpg)
Директор школи Возняк М. І. на шкільній лінійці ознайомила присутніх з планом роботи. Запропоновані заходи тижня допоможуть вчителям української мови цікаво провести предметний тиждень в школі. Використання сучасних комп‘ютерних технологій зацікавить учнів, сприятиме спілкуванню рідною мовою, розширенню словникового запасу школярів, розвитку творчих здібностей, вихованню почуття національної гідности, усвідомленню того, що рідна мова – це духовна святиня народу.
Встає зоря в імлі ранкова,
над Україною встає…
Любіть же, люди, свою мову,
нас світ по мові пізнає.