![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313400518_159947130062762_4131629704322147273_n-1024x766.jpg)
05 листопада 2022 року в басейні СОК “Ювілейний” відбулися змагання з плавання до дня 55 річчя Миколаївської ДЮСШ. Змагалися юнаки та дівчата на таких дистанціях:
50 м – на спині, 50м – брасом, 50м – вільний стиль, 100 м – комплексне плавання.
Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та смаколиками. Найкращі результати показали юні плавці: Божена Яценко, Анна Паук, Емма Головацька, Денис Паук, Кіра Кобринюк, Тренер-викладач Володимир Івать, Василь Калічак. Висловлюємо подяку директору СОК “Ювілейний” Івану Гречкосію за надання басейну для проведення змагань.