![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314171751_625975892561749_5404062341238584943_n-1024x768.jpg)
До чергової річниці Листопадового чину в Устянському ЗЗСО 01.11.2022 р. , під керівництвом вчителя історії Вацюка Р. І. для учнів школи було продемонстровано документальний фільм про ці події, а також відбулось їх обговорення.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
До чергової річниці Листопадового чину в Устянському ЗЗСО 01.11.2022 р. , під керівництвом вчителя історії Вацюка Р. І. для учнів школи було продемонстровано документальний фільм про ці події, а також відбулось їх обговорення.